Loading...
Kodu 2018-06-13T10:43:44+00:00

Kodu

SleepAngel® kodusarjast leiad 3 erinevat patja – madala ja keskmise kõrgusega mikrokiud padjad ning mäluvahu sisuga padi.

SleepAngel™ on Eestis toodetud maailma puhtaim padi. Saame sulle julgelt väita, et padjal on tõestatud võime blokeerida pisikuid, baktereid, allergeene ja viiruseid.

Uuri lähemalt

Tagasiside

Kui hakkasin magama pea SleepAngel padja peal, siis panin tähele, et viirushaigustest põhjustatud nohu sümptomid kestsid ajaliselt poole vähem kui varasemalt sulepatja kasutades. Haigena olemise aeg lühenes

Pille, Apteegi proviisor

Ostsin SleepAngel padja kümmekond aastat tagasi Soomest, olles tööl sealses kirurgiahaigla. Kohe pärast ostu tabas mind kahtlus ja kahetsus, eriti, kui kodus tehti imestunud nägu padja hinna suhtes:) Mõtlesin, et mis mul küll sisse läks, et nii kalli ostu tegin. Hind ei olnudki aga soolane selle kvaliteedi kohta, mis hiljem selgus. Tuli välja, et ma ei pidanud kahetsema.

Alguses tundus harjumatu, et pead toetades ei olnud pea all pehme kangas vaid kummilaadne pind. Harjusin kiiresti ja padi hakkas väga meeldima. Meeldis, et padi toetas pead just sobivas kõrguses, ei vajunud liiga madalale. Olen kasutanud seda patja 12 aastat ja peab tõdema, et see on ainuke superpadi, mis mul on siiani olnud. Padi on ikka väga vana, väsinud ja  murenenud, kuid ikka pole raatsinud ära visata.

Suur oli õnn, kui nüüd, aastaid hiljem, sain võimaluse Eestist osta uue padja, millest on kindlasti rõõmu teiseks aastakümneks!

Marianne Annion Sleepangel padjadMarianne Annion, Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli õppejõud

Võin öelda, et oleme väga õnnelikud ja tooted on tõesti silmapaistvad. Kaks päeva pärast paki saabumist meie poja neurodermatiit kadus! Ja sellest ajast siiani ei ole uuesti ilmunud. Tal on veel veidi märgata käevarrel, kuid see on marginaalne. Kodu ei ole ju ka täiesti steriilne … Oleme aastaid proovinud tavalist allergilist voodipesu ja külastanud paljusid arste, kuid tulemusteta. Asi oli juba nii halb, et kui ta end kriimustas, pidi ta võtma infektsiooni vältimiseks tugevaid antibiootikume. Ta on 14-aastane. Oleme väga tänulikud, et te sellise toote turule tõite.”

Konrad, Saksamaa

SleepAngel kodupatjade edasmüüjad

Confido Erameditsiinikeskus

Sleepangel Estonia Spa and Resort Hotel

Estonia Resort Hotel & Spa

Koostööpartnerid

Uudised

Kõik kodu teemalised sissekanded