Kirjeldus

SleepAngel® lastemadratsid

SleepAngel® lastetoodete sarjast leiad kattemadratsid, kahepoolsed lastemadratsid ja padja, mis on veekindla pealispinnaga ja absoluutset puhtust hoidva nanofiltriga. Tooted on väga hästi sobilikud ka allergikutele.

Tootesarja tootmise ja turustamise ainulitsents kuulub eestlastele ning on üle maailma juba kuulus, kuid Eestis vajab veel tutvustamist. Lastepadjad ja -madratsid muudab unikaalseks patenteeritud PneumaPure™ filtertehnoloogiaga, millel on tõestatud võime blokeerida mikroosakesi ning jääb ka peale kasutamist seest täiesti puhtaks.

See on eriti oluline just meie pisikeste silmarõõmude esimestel eluaastatel. Kui väikesel maailmaavastajal esineb toidu tagasiheidet, lutipudel ja veetops ei püsi veel kindlalt käes ja mil ta alles õpib potilkäimist. Kui tema põske paitab SleepAngel padi ja väsinud keha puhkab sama sarja madratsil, ei ole sul vaja enam muretseda tekkivate plekkide ja mustuse pärast. Filtertehnoloogia tagab selle, et toote sisu jääb seest alati puhtaks. Piisab vaid pealispinna niiske lapiga puhastamisest!

Tehnoloogiaga  saad täpsemalt tutvuda allpool.

Toodetele jagatud tunnustused ja mitmed läbi viidud testid kinnitavad patjade ja madratsite vastavust lubatule. Seega julgeme pakkuda sulle ostuga kaasa 1 aastase garantii!

Kellele on SleepAngel® lastemadrats mõeldud?

Une- ja kopsuarst dr Erve Sõõru soovitab SleepAngel tooteid kõikidele lastele. Eriti hea valik on see (tolmu)allergia ja astma käes kannatavatele lastele. Kuid loomulikult sobib igale lapsele, kui pead lugu oma silmarõõmu tolmulestavabast, mugavast ja kergesti hooldatavast magamiskeskkonnast.

Samuti on SleepAngel (katte)madrats väga abiks, kui lapsel esineb voodimärgamist.

Kellele on SleepAngel® lastemadrats mõeldud?

SleepAngel® nanofiltriga kattemadratsid ehk topperid ja lastemadratsid on saadaval kahes mõõdus 60x120x12cm ja 70x140x12cm.

Soovi korral küsi ka masinpestavat, lapsesõbralikust tekstiilist lukuga madratsiümbrist.

Kahepoolse beebimadratsi üks pool on mõeldud lapsele vanuses 0-18 kuud, teine, pehmem pool alates 18 kuust. Kattemadratsi ehk topperi paksus on 4 cm ja alumine pool on mittelibisevast materjalist.

Tegemist on äärmiselt praktilise ja pikaaegse investeeringuga, kuna hoolimata intensiivsest kasutamisest (katte)madratsi sisu ei saastu ega vaja süvapesu. Samuti ei hakka ta ka peale mitmeid äpardusi halvasti lõhnama ega saa plekilise mustri kandjaks.

Tänu filtertehnoloogiale ja veekindlale pealispinnale on laste(katte)madrats alati puhas ja värske, just nagu uus!

Mis teeb SleepAngel ® lastemadratsi nii erakordseks?

SleepAngel™ on Eestis toodetud maailma puhtaim voodisisu. Saame sulle julgelt väita, et tänu nutikatele materjalidele on sel tõestatud võime blokeerida:

 • pisikuid
 • baktereid
 • allergeene
 • ning isegi viirusi

ning samas säilitab mugavuse ja hingavuse.

Mis on PneumaPure filter?

Lastele kasutamiseks sobivates patjades ja madratsites on unikaalne patenteeritud PneumaPure filter. Ainulaadne tehnoloogia ei lase mustusel, niiskusel, tolmulestadel ega haigusi levitavatel bakteritel voodisisu sisse sattuda ja seda saastada.

Kuid oluline on siinjuures märkida, et see ei vähenda nende mugavust ja pehmust! Filter tagab pideva puhta õhu ära- ja juurdevoolu, mis aitab säilitada sinu lapse jaoks kõik kasutusmugavused. Samal ajal jääb padi ja madrats seest puhtaks ka peale pidevat kasutamist!

SleepAngel® toodetega on läbi viidud mitmeid mikrobioloogilisi ja kliinilisi uuringuid nii Euroopaskui Ameerikas. Padjad on testitud Airmid Iirimaa ja Centexbel Belgia laborite poolt. Kliinilisi teste teostati The Hospital of St Bartholomew Londonis ja Turu Ülikooli Haigla Soomes. Peale mitmeid edukaid katseid kanti tootesari ka Euroopa Liidu 1. klassi meditsiiniseadmete registrisse.

SleepAngel lastepadja ja lastemadratsi omadused:

 • Lastemadratsi ja -padja kangas on veekindel ja samal ajal hingav ning ei aja higistama.
 • Kokku sulatatud külgedega SleepAngel toodetel puuduvad õmblused ja sellest põhjustatud augud.
 • Nutikad materjalid ja unikaalne PneumaPureTM filtritehnoloogia hoiavad padja ning madratsi sisu puhtana ka peale pikaajalist kasutamist.
 • Õige kuju ja mugavus säilivad tänu pidevale puhta õhu liikumisele läbi filtri.
 • Allergiavabad padjad ja madratsid on äärmiselt lihtsalt puhastatavad.

Kuidas SleepAngel patju ja madratseid puhtana hoida?

 • Puhastamiseks piisab sulle vaid puhtast niiskest lapist, millega kergelt padja ja madratsi pind üle tõmmata. Tee seda iga kord, kui voodipesu vahetad.
 • Suurema mustuse korral võid uhtuda veega, vajadusel kasutada puhastusgeele.
 • Ära pese patja masinas ega saada keemilisse puhastusse. Selleks ei ole vajadust ja sedasi võid rikkuda toote filtrit ning ühtlasi ka selle funktsiooni.

Kust Eestis saab SleepaAngel lastemadratsit ja lastepatja osta?

Lastetooted on müügil e-poes. Tootegarantii on 1 aasta.

Kasutusjuhend SleepAngel toodetele