Pehme lastepadi

/, Kodu/Pehme lastepadi

Pehme lastepadi

69.00 

Pehme, sile pool väljas

Tootekood: 3020009 Kategooriad: ,

Kirjeldus

SleepAngel® lastepadi

SleepAngel® lastetoodete sarjast leiad kattemadratsid ehk topperid, kahepoolsed beebimadratsid ja padja, mis on kõik vedelikukindla pealispinnaga ja absoluutset puhtust hoidva nanofiltriga. Tooted on väga hästi sobilikud eriti allergilistele lastele.

Tootesarja tootmise ja turustamise ainulitsents kuulub eestlastele ning on üle maailma juba kuulus, kuid Eestis vajab veel tutvustamist. Lastepadjad ja -madratsid muudab unikaalseks patenteeritud PneumaPure™ filtertehnoloogiaga, millel on tõestatud võime blokeerida mikroosakesi ning tänu millele jääb sisu ka peale kasutamist täiesti puhtaks, s.t. sisu ei saastu.

See on eriti oluline just meie pisikeste silmarõõmude esimestel eluaastatel. Kui väikesel maailmaavastajal esineb toidu tagasiheidet, lutipudel ja veetops ei püsi veel kindlalt käes ja mil ta alles õpib potilkäimist. Kui tema põske paitab SleepAngel padi ja väsinud keha puhkab sama sarja madratsil, ei ole sul vaja enam muretseda tekkivate plekkide ja mustuse pärast. Filtertehnoloogia tagab selle, et toote sisu jääb seest alati puhtaks. Piisab vaid pealispinna niiske lapiga puhastamisest! Vajadusel võid lasta padja või madratsi ka duššiga üle ja pole karta, et sisu märjaks saab.

Tehnoloogiaga  saad täpsemalt tutvuda allpool.

Toodetele jagatud tunnustused ja mitmed läbi viidud testid kinnitavad patjade ja madratsite vastavust lubatule. Seega julgeme pakkuda sulle ostuga kaasa 1 aastase garantii!

Kellele on SleepAngel® lastepadi mõeldud?

Une- ja kopsuarst dr Erve Sõõru soovitab SleepAngel tooteid kõikidele lastele. Eriti hea valik on see (tolmu)allergia ja astma käes kannatavatele lastele. Kuid loomulikult sobib igale lapsele, kui pead lugu oma silmarõõmu tolmulestavabast, mugavast ja vormi hoidvast unekaaslasest. Padi on väga õhuline ja pehme ning hoiab vormi. Seega lisaks kõigele muule ka hea kaisukaaslane.

Samuti on SleepAngel padi väga abiks su lapsele, kui tal on:

 • sagedased ninaverejooksud,
 • armastab suu lahti magada, mistõttu esineb sülje voolamist
 • või higistab palju

Tänu filtertehnoloogiale ja veekindlale pealispinnale on lastepadi  alati puhas ja pehme, just nagu uus!

Mis teeb SleepAngel ®  lastepadjad nii erakordseks?

SleepAngel™ on Eestis toodetud maailma puhtaim padi. Saame sulle julgesti väita, et padjal on tõestatud võime blokeerida

 • pisikuid
 • baktereid
 • allergeene
 • isegi viirusi

Mis on PneumaPure filter?

Lastele kasutamiseks sobivates patjades ja madratsites on unikaalne patenteeritud PneumaPure filter. Ainulaadne tehnoloogia ei lase mustusel, niiskusel, tolmulestadel ega haigusi levitavatel bakteritel padja sisse sattuda ja seda saastada.

Kuid oluline on siinjuures märkida, et see ei vähenda padja mugavust ja pehmust! Filter tagab pideva puhta õhu ära- ja juurdevoolu, mis aitab säilitada sinu lapse jaoks kõik kasutusmugavused. Samal ajal jääb padi ja madrats seest puhtaks ka peale pidevat kasutamist!

SleepAngel® patjadega on läbi viidud mitmeid mikrobioloogilisi ja kliinilisi uuringuid nii meil kui mujal maailmas. Padjad on testitud Airmid Iirimaa ja Centexbel Belgia laborite poolt. Kliinilisi teste teostati The Hospital of St Bartholomew Londonis ja Turu Ülikooli Haigla Soomes. Peale mitmeid edukaid katseid kanti tootesari ka Euroopa Liidu 1. klassi meditsiiniseadmete registrisse.

SleepAngel lastepadja omadused:

 • Lastemadratsi ja -padja kangas on veekindel ja samal ajal hingav ning ei aja higistama.
 • Kokku sulatatud külgedega SleepAngel toodetel puuduvad õmblused.
 • Nutikad materjalid ja unikaalne PneumaPure™ filtritehnoloogia hoiab padja ja madratsi sisu puhtana ka peale pikaajalist kasutamist.
 • Õige kuju ja mugavus säilivad kaua tänu pidevale puhta õhu liikumisele patja/madratsisse ja sellest välja.
 • Allergiavabad padjad ja madratsid on äärmiselt lihtsalt puhastatavad.

Kuidas SleepAngel patju puhtana hoida?

 • Puhastamiseks piisab sulle vaid puhtast niiskest lapist, millega kergelt padja ja madratsi pind üle tõmmata. Tee seda iga kord, kui voodipesu vahetad.
 • Vajadusel võid kasutada pesuvahendit tekkinud pleki eemaldamiseks ja veega üle uhtuda.
 • Patja võib ka desinfitseerida.
 • Ära pese patja pesumasinas ega puhasta keemiliselt.  Selleks ei ole vajadust ning see võib rikkuda filtrit ja ühtlasi siis ka kogu padja funktsiooni.

Kust Eestis saab SleepaAngel lastepatja osta?

Lisaks e-poele on meie tooted müügil ka meie koostööpartnerite juures.

Garantii: 1 aasta

Kasutusjuhend SleepAngel toodetele

Lisainfo

Mõõtmed 40 × 60 cm
Sisu

320g mikrokiud

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Pehme lastepadi”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.