Sleepangeli PneumaPure filtri tehnoloogia võitis innovatsiooni auhinna

//Sleepangeli PneumaPure filtri tehnoloogia võitis innovatsiooni auhinna

Sleepangeli PneumaPure filtri tehnoloogia võitis innovatsiooni auhinna

Sleepangel padjad, tekid ja madratsid

SleepAngel toodete tehnoloogia valiti Kanada InfectionControl.tips poolt infektsiooni tõkestavate toodete 10 parima hulka maailmas 2017. 
Kuulume maailma innovatsiooni top 10-sse!

Eriti toodi esile just toote tehnoloogilise omadusi seoses haiglast saadavate infektsioonidega. Lisaks mainiti ära, et see tehnoloogia ei ole soovituslik, vaid peaks saama kohustuslikuks.

Miks meie Pneuma Pure tehnoloogia tippude hulka valiti?

Pneuma Pure filter tehnoloogia on oluline läbimurre võitluses tervishoiuasutustes tekkida võivate infektsioonidega (HAl).

Käte pesemise kord, ukse käepidemete desinfitseerimine ja patsientidega kokkupuutuvate seadmete puhastmine on haiglates ja hoolekandeasutustes rangelt reguleeritud. Pneuma Pure filter tehnoloogiaga  on nüüd võimalik aga astuda samm veelgi kaugemale. Oht patsiendile, hooldajale ja külastaja turvalisusele tingituna saastunud voodisisudest on ilmne. Seega võiks isegi öelda, et Pneuma Pure filtrite tehnoloogia kasutusele võtt ei peaks olema lihtsalt soovitatav, vaid lausa nõutav.

Kuid infektsiooniohu ennetamine unikaalse tehnoloogia abil ei pea piirduma vaid tervishoiuasutustega. Samamoodi annab see märkimisväärse efekti ruumide hügieeni ja külaliste ohutuse seisukohalt nii hotellides, ilusalongides ja mitmel pool mujal. Samuti on see kindel lahendus ka kodudes, et vältida kokkupuudet astma ja allergia ärritajatega.

Uuri lähemalthttps://infectioncontrol.tips/2017/09/19/top-innovations-of-the-year-2017/

Autor: | 2018-04-09T23:03:34+00:00 8. apr. 2018|Meditsiin|